Rozmiar tekstu
 

Przegląd artykułów Gmina

W związku z zakończeniem postępowania przetargowego na świadczenie regularnych usług przewozowych w postaci dowozów dzieci i młodzieży do placówek oświatowych na terenie gminy Nowe Miasteczko informujemy, że od 1 stycznia 2020 r. zmianie ulegną godziny odjazdów autobusów. Usługi dowozu dzieci do szkół będą realizowane według poniższego harmonogramu:
• Nieciecz 6:30
• Gołaszyn ( koło świetlicy) 6:33
• Rejów 6:40
• Gołaszyn- (w kier. Rejów) 6:43
• Borów Polski 6:45
• Miłaków 7:05
• Szyba 7:30
• Konin 7:35
• Popęszyce 7:45
Pozostałe kierunki odjazdu bez zmian

Agencja Nieruchomości Rolnych