Rozmiar tekstu
 

Przegląd artykułów Gmina

 

 

Wyniki Konsultacji

Protokół z przeprowadzonych konsultacji społecznych z dnia 05 lipca 2019 roku

 

 

KOMUNIKAT BURMISTRZA

 

w sprawie przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami w przedmiocie  uporządkowania nazw ulic na osiedlu mieszkaniowym przy ul. Poniatowskiego, obejmującym ulice:  Jaworową, Akacjową, Brzozową, Wierzbową, Klonową, Topolową oraz Jesionową, położone na terenie miasta Nowe Miasteczko.

Celem konsultacji jest uporządkowanie nazw ulic na osiedlu mieszkaniowym przy  ul. Poniatowskiego, obejmującym ulice:  Jaworową, Akacjową, Brzozową, Wierzbową, Klonową, Topolową oraz Jesionową, położone na terenie miasta Nowe Miasteczko.

 Zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi istnieć powinna ulica Jesionowa, jako siódma od strony miasta, w rzeczywistości taka ulica nie istnieje. Biorąc pod uwagę powyższe, proponujemy zmiany w tym zakresie oraz prosimy o wyrażenie swojej opinii poprzez wypełnienie ankiety.

Wypełnione ankiety należy przekazać do Urzędu Miejskiego w Nowym Miasteczku w godzinach urzędowania (pok. nr 8) lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w formie zeskanowanego wypełnionego formularza do dnia 26 czerwca 2019 r. do godziny 13.00.

 

 

 

 

Burmistrz Gminy i Miasta Nowe Miasteczko

                                                                                             /-/ Danuta Wojtasik

Agencja Nieruchomości Rolnych